Hakkımızda

http://www.bystatil.com  PTT BYS RESMİ TATİL SATIŞ sitesidir.

PTT BYS ve Bağlı Şirketi olan IMS A.Ş Hakıında detaylı bilgiler; 

PTT BİRİKTİRME VE YARDIM SANDIĞI HAKKINDA

http://www.ptt-bys.gov.tr/ 

Posta Telgraf Teşkilatı Biriktirme ve Yardım Sandığı, mensuplarının sosyal güvencelerine katkıda bulunmak amacı ile üyeleri arasında dayanışma sağlayan  küçük tasarrufların biriktirildiği sosyal  yardımlaşma kuruluşudur. 

23 Mayıs 1933 tarih, 2208 sayılı  yasadan yararlanılarak 04/07/1935 tarihinde kurulmuş olan sandık, bilahare 22 Aralık 1941 tarih ve 4157 sayılı Kanunla yeniden düzenlenmesi sağlanmış ve  bu kanuna dayanılarak 20 Şubat 1951 tarihinde Danıştay'ca incelenen ve Bakanlar Kurulunca kararlaştırılan tüzükte zaman içerisinde üyelere daha yararlı hizmetlerde bulunulmaya yönelik olarak değişiklik yapılarak,  30 Mayıs 1994 tarih, 94/5702 sayılı Bakanlar Kurulu kararı ile yapılan tüzük değişikliği ile Sandığın yeniden  yapılanmasına ve teknik bünyesindeki olumlu gelişmelere yol açılmıştır.

Daha sonra,  12 Mayıs 2001  tarihinde kabul edilen 4673 sayılı yasa ile yukarıda anılan kanunlarla kurulan  PTT BYS her türlü mevcudu, varlığı, borç ve yükümlülükleri o günkü bakiyeleri ile "Posta ve Telgraf Teşkilatı Biriktirme ve Yardım Sandığı" ve "Türk Telekom Personeli Biriktirme ve Yardım Sandığı " üyelerinin emeklilik yardımlarının toplamları oranında tasfiye edilerek iki ayrı  Sandık olarak  01 Ekim 2001  tarihinde faaliyetlerine başlamıştır. 

Sandığımız; " Posta ve Telgraf Teşkilatı Biriktirme Yardım Sandığı " olarak İzmir 2 Caddesi No: 40 Kat:4-5 06440 Kızılay ANKARA adresinde üyelerine hizmet vermeye devam etmektedir.

IMS TELEKOMÜNİKASYON İNŞAAT TURİZM GIDA ULUS.PAZ.ORGANİZASYON ve TİC.A.Ş.

Şirketimiz  24.10.2000 yılında,  PTT Biriktirme ve Yardım Sandığına  gelir kaydedici her türlü faaliyet ve hizmetleri siz değerli üyelerine sunmak için kurulmuştur.

 

Hem kazanın hem kazandırın politikasıyla yola çıkan şirketimiz her türlü beyaz eşya, elektronik cihazlar,bilgisayar, cep telefonu ve birçok  ürünü satışını sizlere sunmaktadır.

IMS A.Ş.  güvenilir sigorta firmaları ile Kasko, Trafik, Konut, İşyeri paket poliçeleri ile tam ve eksiksiz olarak değerlerinizi teminat altına almaktadır.

Üyelerimize, güvenli ve ekonomik tatil kampanyası, yurt içi, yurt dışı tur imkânı ve uçak bileti satışları ile de hizmet verilmektedir.

IMS A.Ş. seçkin personel kadrosuyla hizmet için kurulmuş olup, siz değerli üyelerimizin talep ve istekleri doğrultusunda PTT Biriktirme ve Yardım Sandığı ile birlikte aynı binada hizmet vermektedir.

Sandığımızın Misyonu

Sandığı zor şartlarda daha fazla sahiplenerek büyümesini, güçlenmesini sağlamak suretiyle engellere takılmadan ileriye, daha ileriye götürebilmektir.

Sandığımızın Vizyonu

PTT Biriktirme ve Yardım Sandığının, sadece üyelerine kredi veren sandık olmaktan çıkarılıp; özenilecek, benzerleri ile rekabet edebilecek güç ve seviyede, ileriye dönük birikim ve tasarruf sağlayabilir hale getirilmesidir.